ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК
МЕНЮ

Навчання для продавців мереж будівельних супермаркетів «Епіцентр» та «Нова Лінія»


В межах підготовки до нового будівельного сезону 2018 компанія СБК разом з мережею будівельних маркетів «Епіцентр» та «Нова Лінія» вирішили провести оновлене навчання продавців.  Метою навчання було познайомити учасників з продукцією СБК , її застосуванням, а також представити  себе, як компанію з власними виробничими потужностями,  відому в Україні і в світі. Під час заходу будуть представлені нові види  продукції компанії, які вперше представлені в «Епіцентр» та «Нова лінія» в цьому році.

На навчанні буде представлена інформація про лицьову цеглу класичних кольорів, лицьової декорованої цегли та цегли ручного формування. Їх види, технічні характеристики, переваги, особливості правильної експлуатації.
Також буде представлена детальна інформація про стінові керамічні блоки «КЕРАМКОМФОРТ ТМ», їх технічні характеристики, переваги, комплексне рішення «Тепла Стіна від СБК», експлуатаційні рішення.

Під час тренінгу учасники отримають не тільки знання про продукцію СБК, але і практичні навички щодо технік успішних продажів.
Навчання проводять провідні фахівці компанії СБК. У квітні планується провести 3 таких заходи, де навчання пройдуть не менше ніж 60 працівників мереж.

05 квітня 2018 року в приміщенні Конфедерації Будівельників України було проведене перше навчання, на якому були присутні представники торговельних мереж з Києва, Броварів, Білої Церкви, Одеси, Миколаєва, Херсона, Маріуполя, Запоріжжя, Полтави, Кривого Рогу, та інших міст України. Присутні брали активну участь під час практичної частини навчання, ставили багато питань, з якими стикаються в процесі роботи. Цей час разом був дуже продуктивним,  продавці торгової мережі і компанії СБК краще впізнали один одного, змогли отримати відповіді на питання, що цікавлять.