ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК
ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК

новости


Переможець отримав приз від «СБК».

26 Декабря 2017


На честь відкриття першого в Україні «Центр продаж СБК»,  серед гостей були розіграні пам’ятні подарунки, один з яких – перший екземпляр унікального довідника  «Нойферт. Будівельне проектування». Заслужений архітектор України Серьогін Юрій Іванович, під час проведення урочистого заходу,  виграв сертифікат на  отримання Довідника!

 Книга складається з 600 сторінок, вперше видана в  Німеччині у 1936 році, перекладена на 18 мов світу. В Україні видається вперше і містить  цілий розділ про ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка» як лідера галузі, як компанії - виробника, яка має можливість запропонувати інноваційні технології та комплексні рішення.

На момент розіграшу книга ще не була надрукована, як тільки перші екземпляри видання прибули в «Центр Продаж СБК», ми запросили нашого переможця, і урочисто вручили йому це цінний подарунок!   Нарешті довгоочікуваний примірник вже у господаря!Узнать больше

ВІТАЄМО З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ 2018!

26 Декабря 2017


Узнать больше

Вітаємо з днем Святого Миколая!

19 Декабря 2017


Це одне з найсвітліших свят на протязі року, час чудес, казок та здійснення мрій!

До дня Святого Миколая діти отримали чудовий подарунок - 19 грудня 2017 року у смт. Гостомель,Київської області, було урочисто відкрито дитячий майданчик! Цей дарунок дітям компанія «Слобожанська Будівельна Кераміка» зробила з нагоди 20-річчя свого заснування.


У вітальному слові виконавчий директор ПрАТ «СБК» Інілєєв Р. К. наголосив, що діти - це найдорожче не тільки для батьків, але і для всієї країни. Саме від них залежить майбутнє. Їм вирішувати, якою буде наша країна, чи стане вона ще сильнішою та прийде до процвітання.

      Акціонери, керівництво, колектив компанії від усього серця бажає миру і добра. Ми вважаємо, що треба зробити все, що від нас залежить, щоб діти росли в безпечній, процвітаючій державі. Щоб вони виходили з дому і безтурботно грали на красивих дитячих майданчиках, дихали свіжим повітрям, спілкувалися з однолітками, вільно вчилися і подорожували по світу.
       Ювілейний рік Компанія «СБК» присвятила дітям. Усі проведені заходи стосувались безпосередньо їх: конкурси, екскурсії, нагороди, подарунки. Сподіваємось, що нам вдалося наповнити їх життя часточкою радощів та щастя.

     Також найближчим часом ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка» готує подарунок для дітей міста Ромни, Сумської області – це буде ще один дитячий майданчик! Ми плануємо і в майбутньому приймати найактивнішу участь у житті тих міст, населених пунктів, де ми працюємо і живемо, виконуючи свою соціальну місію.

 

Узнать больше

Завдяки особистій спонсорській участі СБК, вперше в Україні видано унікальний довідник «Нойферт. Будівельне проектування».

06 Декабря 2017


ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» виступила спонсором першого видання українською мовою унікального довідника «Нойферт. Будівельне проектування». Книга складається з 600 сторінок і вперше була видана в  Німеччині у 1936 році. Книга була перекладена на 18 мов світу.

Довідник «Будівельне проектування» - Bauentwurfslehre - створювався під керівництвом Ернста Нойферта, як стандартне видання для освіти архітекторів. Bauentwurfslehre став головним навчальним посібником для архітекторів Європи, Америки і СРСР. Незамінність та унікальність посібника була така, що навіть в розпал холодної війни, коли «залізна завіса»   не дозволяла взаємодіяти комуністичним країнам з капіталістичними,  в СРСР даний довідник був опублікований, при тому, що автор  був громадянином Федеративної Республіки Німеччини,   та  ще й працював тривалий час на розвиток промисловості фашистської Німеччини.

До сих пір цінність матеріалів, зібраних в цьому довіднику з будівельного проектування не викликає сумнівів, тим більше, що Ернст  Нойферт протягом декількох десятиліть доповнював і коригував зміст.

Крім самого Довідника, заплановано вихід додатків 10 додатків, в тому числі

Додаток №1 «Керамічні блоки» (січень 2018)

Додаток №2 «Облицювальне каміння та фасади». (березень 2018)

Видавцем заплановано презентації Довідника та Додатків у Києві та регіональних центрах, про графік проведення презентацій ми проінформуємо Вам додатково.Узнать больше

ПРИ ПОДДЕРЖКЕ ЧАО «СЛОБОЖАНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА» СОСТОЯЛСЯ ІІ МЕЖДУНАРОДНЫЙ БИЗНЕС-ФОРУМ «LEVEL-UP UKRAINE 2017»

15 Ноября 2017


15 ноября 2017 года в г. Киеве при поддержке компании «СБК» состоялся ІІ Международный бизнес-форум «LEVEL-UP UKRAINE 2017», организованный юридической компанией ICF Legal Service и Ассоциацией налогоплательщиков Украины.


Форум собрал 20 иностранных инвесторов, 800 владельцев крупных и развивающихся компаний, 18 спикеров всеукраинского и международного уровня, представителей венчурных фондов из Украины, США, Китая и Европы.


Второй год подряд компания СБК поддерживает форум, который привлекает внимание бизнеса к изменениям в международном и украинском налогообложении. Аудитория форума - Генеральные директора, финансисты, владельцы бизнеса, юристы, а также стартаперы и даже студенты. В 2017-м основные дискуссии форума сконцентрировались на налоговых и инвестиционных решениях для бизнеса с целью формирования площадки для открытого диалога между бизнесом, инвесторами и государством. 


От компании «СБК» в бизнес-форуме приняли участие акционер, Президент компании «СБК», Вице-президент Ассоциации налогоплательщиков Украины Игорь Даличук, генеральный директор СБК Александр Кравченко, финансовый директор Елена Бурковская, операционный директор Равиль Инилеев, а также менеджеры компании.


Игорь Даличук выступил спикером в сессии «Наиболее перспективные сферы для инвестирования в Украину. Мировой опыт создания привлекательного инвестиционного климата» и поделился видением инвестиционных перспектив в современных реалиях: «Украине нужен своеобразный тип инвестора – разумный, объективный и опытный. Современная Украина это страна, где общепринятые правила работают, но надо учитывать особенности. Нельзя сегодня строить бизнес на оптимизме, не учитывая различных сценариев реализации. В условиях отсутствия государственной поддержки инвестиционного процесса часто приходится сталкиваться с тем, что инвестиции не работают. Разумный инвестор тот, кто может правильно просчитать риски. Однозначно, инвестору требуется знание международного опыта, кроме того, необходимо иметь прозрачную структуру бизнеса и хорошую репутацию».


Спикерами Форума также выступили: Президент Ассоциации налогоплательщиков Украины Григол Катамадзе; Вице-президент Европарламента (2004 - 2007), Президент Европейского экономического сената Инго Фридрих; исполнительный вице-президент EPAM Карл Робб; партнер Horizon Capital Василе Тофан; исполнительный директор Международного фонда Блейзера Олег Устенко; вице-президент Аньхойской Внешнеэкономической строительной корпорации Чжан Чжунхуа; член правления ABLV Bank Александр Паже; глава представительства Европарламента (Мюнхен) Тобиас Винклер; партнер-основатель венчурного фонда TA Ventures Виктория Тигипко; Президент Украинского Союза промышленников и предпринимателей Анатолий Кинах; председатель комитета Верховной Рады Украины по вопросам налоговой и таможенной политики Нина Южанина и др.


LEVEL UP UKRAINE 2017 также предоставила прекрасную возможность заявить о себе стартаперам. «Аллея стартапов» стала уникальным пространством для нетворкинга и достижения договоренностей.

Специальным гостем заключительной части Форума стала грузинская джазовая певица Нино Катамадзе.

https://goo.gl/QBEVhw
https://goo.gl/YB2Sib

Узнать больше

СБК організував урочистий прийом з нагоди 20-річчя компанії

10 Ноября 2017


З нагоди 20-річчя  ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» 10 листопада 2017 року в приміщенні Національної опери Україні відбувся урочистий прийом, на який були запрошені співробітники, клієнти та партнери СБК, а також видатні українські композитори – учасники проекту «ТРИ С».

 Протягом заходу, що супроводжувався сучасною джазовою музикою, були вручені відзнаки та нагороди ключовим клієнтам СБК:

 АСТАНАСТРОЙГРУПП 2011 - Закордонному стратегічному партнеру СБК;

НОВОБУДОВА - Надійний девелопер Київської області;

СТИКОН - Ключовому партнеру Південного регіону за розбудову Одеси;

ИНТЕРГАЛБУД - Ключовому партнеру СБК 2017 в сегменті висотного будівництва;

ПОЗНЯКИ-ЖИЛБУД - Національному стратегічному партнеру СБК;

Строительные Системы Казахстан – Надійному закордонному партнеру СБК;

BUD development -  Надійному партнеру СБК.

Також на урочистому прийомі були присутні керівники профільних бізнес-асоціацій та об’єднань -   Конфедерації Будівельників України, Асоціації платників податків України, Федерації роботодавців України, Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, які привітали компанію з ювілеєм та вручили відзнаки та нагороди співробітникам компанії.

Урочиста презентація ювілейного торту під звучання Гімну СБК стала яскравим та хвилюючим моментом свята для співробітників, клієнтів, партнерів та друзів СБК. 

Узнать больше

Відбувся гала-концерт національного рівня «ТРИ С»: СКОРИК – СИЛЬВЕСТРОВ – СТАНКОВИЧ»

10 Ноября 2017


10 листопада 2017 року в Національній опері України відбувся Гала-концерт національного рівня проекту  «ТРИ С»: СКОРИК – СИЛЬВЕСТРОВ – СТАНКОВИЧ» – заключний акорд втілення історичного національного культурно-мистецького проекту, який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах України.

Як цеглина за цеглиною зводяться будинки, так само й будується держава. Унікальна подія в культурному житті України – Гала-концерт «Три С» об’єднав людей, які своїми справами та ідеями рухають країну вперед.

З нагоди завершення проекту перед концертом відбулась підсумкова прес-конференція учасників проекту, в який прийняли участь: два маестро Мирослав Скорик та Євген Станкович, ініціатор проекту, віолончеліст Олександр Пірієв, Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе та Президент ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка»  Ігор Далічук. 

За підсумками проекту та з ініціативи компанії «СБК» було видано та презентовано спеціальне видання музикального диску з концертних творів та програм видатних маестро – учасників проекту, які були записані в різні роки та зберігались в архівах Держтелерадіо України.Особливо символічно й важливо, що Гала-концерт трьох видатних маестро відбувався у ювілейний - 20 рік компанії СБК, яка мала честь бути головним меценатом проекту «ТРИ С». З подякою за шедеври світового рівня були вручені квіти та символічні кришталеві цеглини видатним митцям, легендарним композиторам, славетним постатям сучасності - Мирославу Скорику, Євгену Станковичу та Валентину Сильвестрову.

Ігор Далічук, Президент ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка», в свою чергу, висловив свою позицію: «Бізнес має не лише займатись створенням робочих місць, він повинен також підтримувати культуру. Ми надзвичайно пишаємося, що маємо честь бути сучасниками таких видатних композиторів, як Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров. Кожен із них - автор окремої сторінки в музичній історії нашої держави. І ми, створивши  по цеглинні проект « ТРИ С», сподіваємося передати це національне надбання наступним поколінням».Узнать больше

Державна фіскальна служба України висловила подяку та підтвердила статус СБК як сумлінного платника податків

08 Ноября 2017


ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка»  отримало Подяку від Державної фіскальної служби України за високий рівень податкової культури, сумлінне виконання податкових зобов’язань, вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів та з нагоди 20-річчя створення. Узнать больше

Національний проект «ТРИ “С”: Скорик – Станкович - Cильвестров»

27 Октября 2017


      «Три «С» - це три «кити» сучасної української класичної музики - легендарні композитори Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров.

     Ми всі маємо честь бути сучасниками цих трьох славетних українських митців, творчість яких багато в чому визначила шляхи розвитку музичної України. За першими літерами їх прізвищ і утворилася символічна назва «ТРИ С», що лягла в основу потужного культурно-мистецького всеукраїнського проекту.

     Кожному із цих композиторів належить окрема сторінка історії музичної України і, відповідно, окремий етап у проекті «ТРИ С», який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами на кращих сценах в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших найбільших містах України. Отже, проект "Три С" - це ще й абсолютно новий формат промоції найкращих досягнень сучасного українського музичного мистецтва з вражаючим масштабом. В результаті цих концертів у різних регіонах України наша музична класика отримала дуже широку аудиторію. І, що показово, це не суто комерційний, а насамперед соціально спрямований проект із чітко окресленою концертно-просвітницькою місією. Презентація шедеврів легендарних композиторів у містах України - це і формування нової слухацької аудиторії і розширення географії шанувальників саме українського класичного продукту.

      Ще одне важливе і знакове досягнення проекту – ґрунтовна підтримка з боку  меценатів, соціально-відповідального бізнесу. З самого початку, разом із його ініціатором – продюсером і віолончелістом Олександром Пірієвим, - проект по цеглинці створювали ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка», очолювана Ігорем Далічуком та Асоціація платників податків України на чолі з її президентом Ґріголом Катамадзе.

      Усі три композитори - генії світового рівня, а музика, яка звучить у проекті - понад часом. Вона лунатиме багато років й інвестиції в цей проект - це внесок у популяризацію скарбів української культури. Підтримка меценатами класичної музики підкреслила гармонійність такої співпраці та її перспективність. Адже і цегла, і податки – це два класичних продукти, без яких не буває теплого, затишного дому, а без  сплати податків – не буває економічного росту держави. Проект «ТРИ С» – став зразково-показовим прецедентом в цьому сенсі.

       Так, цеглинка - до цеглинки, нота – до ноти, створювався унікальний проект з унікальним контентом. Адже, його ідея – поєднання знакових творів видатних українських композиторів із шедеврами світової класики, які за характером і музичною мовою наближені до сфери творчих пошуків кожного з композиторів. Саме це було основною складовою побудови програм національного проекту «ТРИ С».

       Гала-концерт «ТРИ С» – вершина декількох років втілення цього історичного національного проекту. Ця подія не тільки засвідчить, а й потужно промовить стилістичне розмаїття, художню довершеність, дійсно світовий рівень національної музичної культури.      

        У програмі прозвучать вибрані твори з проекту «ТРИ С», що найбільш яскраво характеризують творчість кожного з композиторів та отримали найвищі оцінки слухачів: Валентин СИЛЬВЕСТРОВ. «Тиха Музика» для оркестру та  «Майдан – 2014» для камерного хору; Євген СТАНКОВИЧ. «Ханука» для симфонічного оркестру та «Концерт №2» для скрипки з оркестром, соліст Дмитро ТКАЧЕНКО (Україна-Велика Британія); Мирослав СКОРИК. «Концерт №2» для віолончелі з оркестром , соліст Олександр ПІРІЄВ та М.Скорик – Н. Паганіні. Вибрані каприси з циклу “24 каприси” для симфонічного оркестру.

        У концерті братимуть участь:

Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо

Художній керівник та головний диригент: нар. арт. України Володимир ШЕЙКО

Муніципальний камерний хор «КИЇВ»

Художній керівник  та диригент: з.д.м. України, лауреат Нац. премії ім. Т.Шевченка Микола ГОБДИЧ

 10 листопада, Національна опера України ім. Т. Шевченка, 19:00

Замовлення квитків: 222-0022, https://www.concert.ua/ru/booking/tri-s-gala-koncert
https://www.opera.com.ua/afisha/tri-s-skorik-stankovich-cilvestrov

Каси Нац. Опери: (044) 235-26-06,   +38 096 4943446     
Узнать больше

Перший в Україні Бутик цегли відкрився у Києві!

26 Октября 2017


У Києві відбулося офіційне відкриття  Центра продаж "СБК", першого в Україні Бутика цегли та презентація унікальної колекції старовинних клеймованих цеглин.

«Ми стаємо ще ближчими до споживача. Компанії виповнилося 20 років, але ми й надалі продовжуємо пошук нових нестандартних шляхів та інноваційних підходів до наших клієнтів. Сьогодні ми відкриваємо Бутик цегли – бізнес-майданчик для надання інформаційної підтримки, обміну ідеями, обговорення нових перспективних напрямків будівельної галузі задля того, щоб бути максимально ефективними та корисними для наших відвідувачів», - поділився цілями компанії Ігор Далічук, Президент ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка».

Загалом у Бутику цегли налічується близько 100 видів лицьової цегли та стінові керамічні блоки, що виробляються за унікальною екологічною технологією, підтвердженою єдиним в Україні еко-сертифікатом Gen Member, виданим Міністерством охорони навколишнього середовища Ізраїлю.

«ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» – провідне інноваційне підприємство галузі, найуспішніше з точки зору енергоефективності та матеріаловитратності. Його витрати газу, електроенергії та сировини при виробництві одиниці продукції є найнижчими порівняно з іншими гравцями ринку», - наголосив у ході офіційної церемонії відкриття Іван Салій, Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.

З нагоди відкриття Бутика цегли було презентовано унікальну колекцію старовинних клеймованих цеглин, спеціально привезену з Краматорська. Вона нараховує 142 експонати, виготовлених у різних куточках України в період з середини ХІХ до 40-х років ХХ ст. Кожну цеглину вирізняє індивідуальне клеймо виробника, що дозволяє простежити історію промислового розвитку України цього періоду. Серед екземплярів є й цеглини з графськими та баронськими печатками. Загальна вага експозиції близько 700 кг. Автор та власник колекції – краєзнавець Віктор Іванов. Побачити експозицію може кожен охочий протягом двох найближчих тижнів.Подія зібрала багатьох провідних будівельників, архітекторів та виробників будівельних матеріалів. Гостей та господарів привітали також Генеральний директор ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» Олександр Кравченко та виконавчий директор Конфедерації будівників України Віталій Грусевич.

Серед гостей були розіграні пам’ятні подарунки, один з яких – перший екземпляр унікальної книги «Нойферт» - найвідомішого у світі довідника з будівництва, архітектури та дизайну. Книга складається з 600 сторінок, вперше видана в  Німеччині у 1936 році, перекладена на 17 мов світу. В Україні видається вперше.

Про подію у ЗМІ: 

https://youtu.be/OtU_PrAPj8w?t=4m22s

https://www.youtube.com/watch?v=N_toWKa9MSo

http://fakty.ictv.ua/ua/ukraine/20171030-142-eksponata-vikovoyi-istoriyi-ukrayiny-do-kyyeva-pryvezly-unikalnu-kolektsiyu/

https://www.obozrevatel.com/life/design/veduschie-stroiteli-ukrainyi-otkryili-kirpichnyij-butik.htmАдреса Бутика цегли
: м. Київ, вул. Ігоревська 13/5. Тел.: (044) 390 54 24.

Години роботи: пн. – пт.: 9:00 – 20:00, сб.: 10:00 – 17:00.
Узнать больше