ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК
ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК

новости


ПрАТ " Слобожанська будівельна Кераміка " представила свою продукцію в новому столичному торгівельному центрі «Епіцентр» за адресою вул. Степана Бандери, 11-А.

03 Марта 2018


3 березня 2018 року новий столичний ТЦ  «Епіцентр», побудований за найсучаснішими технологіями в будівництві та дизайні, гостинно відкрив свої двері для киян та гостей столиці.

ПрАТ "СБК", будучи одним з найдавніших і надійних партнерів найбільшої мережі в Україні будівельних гіпермаркетів "Епіцентр",   на спеціальному стенді та на полицях магазину  презентувала весь асортимент  лицьової цегли власного виробництва, яка користується незмінною популярністю у будівельників і кінцевих споживачів, а також представила свої новинки: декорована цегла і цегла ручного формування.

Цегла ручного формування  зроблена  майстрами нашого заводу за стародавніми технологіями та із застосуванням переваг сучасного обладнання. Цегла коштує своїх грошей та здатна прикрасити та зробити унікальним будівлю або приміщення  виконане в будь-якому дизайні. Використовується  для облицювання фасадів  та в озобленні інтерʹєрів будівель громадського і житлового характеру (музеї, картинні галереї, ресторани, бібліотеки, кінотеатри, готелі, котеджі, вілли, пентхаузи).

 Запрошуємо на наш стенд, розташований в відділі №90 "Будівельний матеріали", де Ви зможете отримати консультацію від кваліфікованих продавців та придбати лицьову цеглу найвищої якості за найкращою ціною.
Узнать больше

СБК представляє свою продукцію на виставці «Ваш дім Одеса», яка проходить з 22 по 24 лютого 2018 року в м. Одеса, Морвокзал, Рівень А.

22 Февраля 2018Черговою виставкою, в якій взяла участь ПрАТ «СБК» стала виставка "«Ваш дім Одеса 2018».
На стенді ПрАТ «СБК» Ви можете ознайомитися з широким асортиментом продукції компанії :  великоформатні керамічні блоки,  великий вибір лицьової цегли, включаючи актуальні новинки, цеглу ручного формування.

Вже в перший день роботи, наш стенд викликав велику зацікавленість учасників і відвідувачів виставки завдяки тому, що СБК головним своїм завданням вважає постійне впровадження інновацій, підвищення якості і споживчих властивостей продукції, відповідність високим естетичним вимогам покупців будівельної кераміки.

Менеджери нашої компанії презентували відвідувачам не тільки саму продукцію, але й готові технічні рішення із застосуванням керамічних блоків. Велику зацікавленість у відвідувачів викликала інформація про готову стіну з використанням великоформатних керамічних блоків. Відвідувачі, які планують будівництво власного будинку, технічні фахівці, представники компаній - забудовників  підтвердили високу енергоефективність, економічність і екологічність такого технічного рішення. Це дійсно інноваційний вибух в технологіях будівництва!

Також компанія анонсувала свою нову програму по створенню унікального дизайну екстер'єру та інтер'єру з застосуванням лицьової цегли і цегли ручного виготовлення.

Такий сервіс допоможе покупцям, які планують спорудження будинку своєї мрії та бажають реалізувати свої найсміливіші дизайнерські ідеї, зробити свій будинок єдиним і неповторним.

Будемо раді  бачити Вас на нашому стенді з 10:00 до 18:00Узнать больше

ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» запрошує відвідати свій стенд на виставці «Ваш дім Одеса» , яка буде проводитись в період з 22 по 24 лютого 2018 року в м. Одеса, Морвокзал, Рівень А.

16 Февраля 2018


Тридцять перша міжнародна виставка з будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш Дім, Одеса» буде проводитися  на території виставкового комплексу Одеського морського порту.Будемо раді Вас бачити на нашому стенді !

Менеджери із задоволенням проконсультують Вас на професійному рівні з усіх питань щодо застосування нашої продукції в будівництві. Також Ви зможете дізнатися про наші інноваційні продукти та нові ідеї для інтер`єру та екстер`єру  будинку. 

Узнать больше

Переможець отримав приз від «СБК».

26 Декабря 2017


На честь відкриття першого в Україні «Центр продаж СБК»,  серед гостей були розіграні пам’ятні подарунки, один з яких – перший екземпляр унікального довідника  «Нойферт. Будівельне проектування». Заслужений архітектор України Серьогін Юрій Іванович, під час проведення урочистого заходу,  виграв сертифікат на  отримання Довідника!

 Книга складається з 600 сторінок, вперше видана в  Німеччині у 1936 році, перекладена на 18 мов світу. В Україні видається вперше і містить  цілий розділ про ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка» як лідера галузі, як компанії - виробника, яка має можливість запропонувати інноваційні технології та комплексні рішення.

На момент розіграшу книга ще не була надрукована, як тільки перші екземпляри видання прибули в «Центр Продаж СБК», ми запросили нашого переможця, і урочисто вручили йому це цінний подарунок!   Нарешті довгоочікуваний примірник вже у господаря!Узнать больше

ВІТАЄМО З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ 2018!

26 Декабря 2017


Узнать больше

Вітаємо з днем Святого Миколая!

19 Декабря 2017


Це одне з найсвітліших свят на протязі року, час чудес, казок та здійснення мрій!

До дня Святого Миколая діти отримали чудовий подарунок - 19 грудня 2017 року у смт. Гостомель,Київської області, було урочисто відкрито дитячий майданчик! Цей дарунок дітям компанія «Слобожанська Будівельна Кераміка» зробила з нагоди 20-річчя свого заснування.


У вітальному слові виконавчий директор ПрАТ «СБК» Інілєєв Р. К. наголосив, що діти - це найдорожче не тільки для батьків, але і для всієї країни. Саме від них залежить майбутнє. Їм вирішувати, якою буде наша країна, чи стане вона ще сильнішою та прийде до процвітання.

      Акціонери, керівництво, колектив компанії від усього серця бажає миру і добра. Ми вважаємо, що треба зробити все, що від нас залежить, щоб діти росли в безпечній, процвітаючій державі. Щоб вони виходили з дому і безтурботно грали на красивих дитячих майданчиках, дихали свіжим повітрям, спілкувалися з однолітками, вільно вчилися і подорожували по світу.
       Ювілейний рік Компанія «СБК» присвятила дітям. Усі проведені заходи стосувались безпосередньо їх: конкурси, екскурсії, нагороди, подарунки. Сподіваємось, що нам вдалося наповнити їх життя часточкою радощів та щастя.

     Також найближчим часом ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка» готує подарунок для дітей міста Ромни, Сумської області – це буде ще один дитячий майданчик! Ми плануємо і в майбутньому приймати найактивнішу участь у житті тих міст, населених пунктів, де ми працюємо і живемо, виконуючи свою соціальну місію.

 

Узнать больше

Завдяки особистій спонсорській участі СБК, вперше в Україні видано унікальний довідник «Нойферт. Будівельне проектування».

06 Декабря 2017


ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» виступила спонсором першого видання українською мовою унікального довідника «Нойферт. Будівельне проектування». Книга складається з 600 сторінок і вперше була видана в  Німеччині у 1936 році. Книга була перекладена на 18 мов світу.

Довідник «Будівельне проектування» - Bauentwurfslehre - створювався під керівництвом Ернста Нойферта, як стандартне видання для освіти архітекторів. Bauentwurfslehre став головним навчальним посібником для архітекторів Європи, Америки і СРСР. Незамінність та унікальність посібника була така, що навіть в розпал холодної війни, коли «залізна завіса»   не дозволяла взаємодіяти комуністичним країнам з капіталістичними,  в СРСР даний довідник був опублікований, при тому, що автор  був громадянином Федеративної Республіки Німеччини,   та  ще й працював тривалий час на розвиток промисловості фашистської Німеччини.

До сих пір цінність матеріалів, зібраних в цьому довіднику з будівельного проектування не викликає сумнівів, тим більше, що Ернст  Нойферт протягом декількох десятиліть доповнював і коригував зміст.

Крім самого Довідника, заплановано вихід додатків 10 додатків, в тому числі

Додаток №1 «Керамічні блоки» (січень 2018)

Додаток №2 «Облицювальне каміння та фасади». (березень 2018)

Видавцем заплановано презентації Довідника та Додатків у Києві та регіональних центрах, про графік проведення презентацій ми проінформуємо Вам додатково.Узнать больше

ПРИ ПОДДЕРЖКЕ ЧАО «СЛОБОЖАНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КЕРАМІКА» СОСТОЯЛСЯ ІІ МЕЖДУНАРОДНЫЙ БИЗНЕС-ФОРУМ «LEVEL-UP UKRAINE 2017»

15 Ноября 2017


15 ноября 2017 года в г. Киеве при поддержке компании «СБК» состоялся ІІ Международный бизнес-форум «LEVEL-UP UKRAINE 2017», организованный юридической компанией ICF Legal Service и Ассоциацией налогоплательщиков Украины.


Форум собрал 20 иностранных инвесторов, 800 владельцев крупных и развивающихся компаний, 18 спикеров всеукраинского и международного уровня, представителей венчурных фондов из Украины, США, Китая и Европы.


Второй год подряд компания СБК поддерживает форум, который привлекает внимание бизнеса к изменениям в международном и украинском налогообложении. Аудитория форума - Генеральные директора, финансисты, владельцы бизнеса, юристы, а также стартаперы и даже студенты. В 2017-м основные дискуссии форума сконцентрировались на налоговых и инвестиционных решениях для бизнеса с целью формирования площадки для открытого диалога между бизнесом, инвесторами и государством. 


От компании «СБК» в бизнес-форуме приняли участие акционер, Президент компании «СБК», Вице-президент Ассоциации налогоплательщиков Украины Игорь Даличук, генеральный директор СБК Александр Кравченко, финансовый директор Елена Бурковская, операционный директор Равиль Инилеев, а также менеджеры компании.


Игорь Даличук выступил спикером в сессии «Наиболее перспективные сферы для инвестирования в Украину. Мировой опыт создания привлекательного инвестиционного климата» и поделился видением инвестиционных перспектив в современных реалиях: «Украине нужен своеобразный тип инвестора – разумный, объективный и опытный. Современная Украина это страна, где общепринятые правила работают, но надо учитывать особенности. Нельзя сегодня строить бизнес на оптимизме, не учитывая различных сценариев реализации. В условиях отсутствия государственной поддержки инвестиционного процесса часто приходится сталкиваться с тем, что инвестиции не работают. Разумный инвестор тот, кто может правильно просчитать риски. Однозначно, инвестору требуется знание международного опыта, кроме того, необходимо иметь прозрачную структуру бизнеса и хорошую репутацию».


Спикерами Форума также выступили: Президент Ассоциации налогоплательщиков Украины Григол Катамадзе; Вице-президент Европарламента (2004 - 2007), Президент Европейского экономического сената Инго Фридрих; исполнительный вице-президент EPAM Карл Робб; партнер Horizon Capital Василе Тофан; исполнительный директор Международного фонда Блейзера Олег Устенко; вице-президент Аньхойской Внешнеэкономической строительной корпорации Чжан Чжунхуа; член правления ABLV Bank Александр Паже; глава представительства Европарламента (Мюнхен) Тобиас Винклер; партнер-основатель венчурного фонда TA Ventures Виктория Тигипко; Президент Украинского Союза промышленников и предпринимателей Анатолий Кинах; председатель комитета Верховной Рады Украины по вопросам налоговой и таможенной политики Нина Южанина и др.


LEVEL UP UKRAINE 2017 также предоставила прекрасную возможность заявить о себе стартаперам. «Аллея стартапов» стала уникальным пространством для нетворкинга и достижения договоренностей.

Специальным гостем заключительной части Форума стала грузинская джазовая певица Нино Катамадзе.

https://goo.gl/QBEVhw
https://goo.gl/YB2Sib

Узнать больше

СБК організував урочистий прийом з нагоди 20-річчя компанії

10 Ноября 2017


З нагоди 20-річчя  ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» 10 листопада 2017 року в приміщенні Національної опери Україні відбувся урочистий прийом, на який були запрошені співробітники, клієнти та партнери СБК, а також видатні українські композитори – учасники проекту «ТРИ С».

 Протягом заходу, що супроводжувався сучасною джазовою музикою, були вручені відзнаки та нагороди ключовим клієнтам СБК:

 АСТАНАСТРОЙГРУПП 2011 - Закордонному стратегічному партнеру СБК;

НОВОБУДОВА - Надійний девелопер Київської області;

СТИКОН - Ключовому партнеру Південного регіону за розбудову Одеси;

ИНТЕРГАЛБУД - Ключовому партнеру СБК 2017 в сегменті висотного будівництва;

ПОЗНЯКИ-ЖИЛБУД - Національному стратегічному партнеру СБК;

Строительные Системы Казахстан – Надійному закордонному партнеру СБК;

BUD development -  Надійному партнеру СБК.

Також на урочистому прийомі були присутні керівники профільних бізнес-асоціацій та об’єднань -   Конфедерації Будівельників України, Асоціації платників податків України, Федерації роботодавців України, Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, які привітали компанію з ювілеєм та вручили відзнаки та нагороди співробітникам компанії.

Урочиста презентація ювілейного торту під звучання Гімну СБК стала яскравим та хвилюючим моментом свята для співробітників, клієнтів, партнерів та друзів СБК. 

Узнать больше

Відбувся гала-концерт національного рівня «ТРИ С»: СКОРИК – СИЛЬВЕСТРОВ – СТАНКОВИЧ»

10 Ноября 2017


10 листопада 2017 року в Національній опері України відбувся Гала-концерт національного рівня проекту  «ТРИ С»: СКОРИК – СИЛЬВЕСТРОВ – СТАНКОВИЧ» – заключний акорд втілення історичного національного культурно-мистецького проекту, який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах України.

Як цеглина за цеглиною зводяться будинки, так само й будується держава. Унікальна подія в культурному житті України – Гала-концерт «Три С» об’єднав людей, які своїми справами та ідеями рухають країну вперед.

З нагоди завершення проекту перед концертом відбулась підсумкова прес-конференція учасників проекту, в який прийняли участь: два маестро Мирослав Скорик та Євген Станкович, ініціатор проекту, віолончеліст Олександр Пірієв, Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе та Президент ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка»  Ігор Далічук. 

За підсумками проекту та з ініціативи компанії «СБК» було видано та презентовано спеціальне видання музикального диску з концертних творів та програм видатних маестро – учасників проекту, які були записані в різні роки та зберігались в архівах Держтелерадіо України.Особливо символічно й важливо, що Гала-концерт трьох видатних маестро відбувався у ювілейний - 20 рік компанії СБК, яка мала честь бути головним меценатом проекту «ТРИ С». З подякою за шедеври світового рівня були вручені квіти та символічні кришталеві цеглини видатним митцям, легендарним композиторам, славетним постатям сучасності - Мирославу Скорику, Євгену Станковичу та Валентину Сильвестрову.

Ігор Далічук, Президент ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка», в свою чергу, висловив свою позицію: «Бізнес має не лише займатись створенням робочих місць, він повинен також підтримувати культуру. Ми надзвичайно пишаємося, що маємо честь бути сучасниками таких видатних композиторів, як Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров. Кожен із них - автор окремої сторінки в музичній історії нашої держави. І ми, створивши  по цеглинні проект « ТРИ С», сподіваємося передати це національне надбання наступним поколінням».Узнать больше