ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК
ПРОДУКЦИЯ
СЕРВИСНЫЙ БЛОК

новости


Державна фіскальна служба України висловила подяку та підтвердила статус СБК як сумлінного платника податків

08 Ноября 2017


ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка»  отримало Подяку від Державної фіскальної служби України за високий рівень податкової культури, сумлінне виконання податкових зобов’язань, вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів та з нагоди 20-річчя створення. Узнать больше

Національний проект «ТРИ “С”: Скорик – Станкович - Cильвестров»

27 Октября 2017


      «Три «С» - це три «кити» сучасної української класичної музики - легендарні композитори Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров.

     Ми всі маємо честь бути сучасниками цих трьох славетних українських митців, творчість яких багато в чому визначила шляхи розвитку музичної України. За першими літерами їх прізвищ і утворилася символічна назва «ТРИ С», що лягла в основу потужного культурно-мистецького всеукраїнського проекту.

     Кожному із цих композиторів належить окрема сторінка історії музичної України і, відповідно, окремий етап у проекті «ТРИ С», який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами на кращих сценах в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших найбільших містах України. Отже, проект "Три С" - це ще й абсолютно новий формат промоції найкращих досягнень сучасного українського музичного мистецтва з вражаючим масштабом. В результаті цих концертів у різних регіонах України наша музична класика отримала дуже широку аудиторію. І, що показово, це не суто комерційний, а насамперед соціально спрямований проект із чітко окресленою концертно-просвітницькою місією. Презентація шедеврів легендарних композиторів у містах України - це і формування нової слухацької аудиторії і розширення географії шанувальників саме українського класичного продукту.

      Ще одне важливе і знакове досягнення проекту – ґрунтовна підтримка з боку  меценатів, соціально-відповідального бізнесу. З самого початку, разом із його ініціатором – продюсером і віолончелістом Олександром Пірієвим, - проект по цеглинці створювали ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка», очолювана Ігорем Далічуком та Асоціація платників податків України на чолі з її президентом Ґріголом Катамадзе.

      Усі три композитори - генії світового рівня, а музика, яка звучить у проекті - понад часом. Вона лунатиме багато років й інвестиції в цей проект - це внесок у популяризацію скарбів української культури. Підтримка меценатами класичної музики підкреслила гармонійність такої співпраці та її перспективність. Адже і цегла, і податки – це два класичних продукти, без яких не буває теплого, затишного дому, а без  сплати податків – не буває економічного росту держави. Проект «ТРИ С» – став зразково-показовим прецедентом в цьому сенсі.

       Так, цеглинка - до цеглинки, нота – до ноти, створювався унікальний проект з унікальним контентом. Адже, його ідея – поєднання знакових творів видатних українських композиторів із шедеврами світової класики, які за характером і музичною мовою наближені до сфери творчих пошуків кожного з композиторів. Саме це було основною складовою побудови програм національного проекту «ТРИ С».

       Гала-концерт «ТРИ С» – вершина декількох років втілення цього історичного національного проекту. Ця подія не тільки засвідчить, а й потужно промовить стилістичне розмаїття, художню довершеність, дійсно світовий рівень національної музичної культури.      

        У програмі прозвучать вибрані твори з проекту «ТРИ С», що найбільш яскраво характеризують творчість кожного з композиторів та отримали найвищі оцінки слухачів: Валентин СИЛЬВЕСТРОВ. «Тиха Музика» для оркестру та  «Майдан – 2014» для камерного хору; Євген СТАНКОВИЧ. «Ханука» для симфонічного оркестру та «Концерт №2» для скрипки з оркестром, соліст Дмитро ТКАЧЕНКО (Україна-Велика Британія); Мирослав СКОРИК. «Концерт №2» для віолончелі з оркестром , соліст Олександр ПІРІЄВ та М.Скорик – Н. Паганіні. Вибрані каприси з циклу “24 каприси” для симфонічного оркестру.

        У концерті братимуть участь:

Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо

Художній керівник та головний диригент: нар. арт. України Володимир ШЕЙКО

Муніципальний камерний хор «КИЇВ»

Художній керівник  та диригент: з.д.м. України, лауреат Нац. премії ім. Т.Шевченка Микола ГОБДИЧ

 10 листопада, Національна опера України ім. Т. Шевченка, 19:00

Замовлення квитків: 222-0022, https://www.concert.ua/ru/booking/tri-s-gala-koncert
https://www.opera.com.ua/afisha/tri-s-skorik-stankovich-cilvestrov

Каси Нац. Опери: (044) 235-26-06,   +38 096 4943446     
Узнать больше

Перший в Україні Бутик цегли відкрився у Києві!

26 Октября 2017


У Києві відбулося офіційне відкриття  Центра продаж "СБК", першого в Україні Бутика цегли та презентація унікальної колекції старовинних клеймованих цеглин.

«Ми стаємо ще ближчими до споживача. Компанії виповнилося 20 років, але ми й надалі продовжуємо пошук нових нестандартних шляхів та інноваційних підходів до наших клієнтів. Сьогодні ми відкриваємо Бутик цегли – бізнес-майданчик для надання інформаційної підтримки, обміну ідеями, обговорення нових перспективних напрямків будівельної галузі задля того, щоб бути максимально ефективними та корисними для наших відвідувачів», - поділився цілями компанії Ігор Далічук, Президент ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка».

Загалом у Бутику цегли налічується близько 100 видів лицьової цегли та стінові керамічні блоки, що виробляються за унікальною екологічною технологією, підтвердженою єдиним в Україні еко-сертифікатом Gen Member, виданим Міністерством охорони навколишнього середовища Ізраїлю.

«ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» – провідне інноваційне підприємство галузі, найуспішніше з точки зору енергоефективності та матеріаловитратності. Його витрати газу, електроенергії та сировини при виробництві одиниці продукції є найнижчими порівняно з іншими гравцями ринку», - наголосив у ході офіційної церемонії відкриття Іван Салій, Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.

З нагоди відкриття Бутика цегли було презентовано унікальну колекцію старовинних клеймованих цеглин, спеціально привезену з Краматорська. Вона нараховує 142 експонати, виготовлених у різних куточках України в період з середини ХІХ до 40-х років ХХ ст. Кожну цеглину вирізняє індивідуальне клеймо виробника, що дозволяє простежити історію промислового розвитку України цього періоду. Серед екземплярів є й цеглини з графськими та баронськими печатками. Загальна вага експозиції близько 700 кг. Автор та власник колекції – краєзнавець Віктор Іванов. Побачити експозицію може кожен охочий протягом двох найближчих тижнів.Подія зібрала багатьох провідних будівельників, архітекторів та виробників будівельних матеріалів. Гостей та господарів привітали також Генеральний директор ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» Олександр Кравченко та виконавчий директор Конфедерації будівників України Віталій Грусевич.

Серед гостей були розіграні пам’ятні подарунки, один з яких – перший екземпляр унікальної книги «Нойферт» - найвідомішого у світі довідника з будівництва, архітектури та дизайну. Книга складається з 600 сторінок, вперше видана в  Німеччині у 1936 році, перекладена на 17 мов світу. В Україні видається вперше.

Про подію у ЗМІ: 

https://youtu.be/OtU_PrAPj8w?t=4m22s

https://www.youtube.com/watch?v=N_toWKa9MSo

http://fakty.ictv.ua/ua/ukraine/20171030-142-eksponata-vikovoyi-istoriyi-ukrayiny-do-kyyeva-pryvezly-unikalnu-kolektsiyu/

https://www.obozrevatel.com/life/design/veduschie-stroiteli-ukrainyi-otkryili-kirpichnyij-butik.htmАдреса Бутика цегли
: м. Київ, вул. Ігоревська 13/5. Тел.: (044) 390 54 24.

Години роботи: пн. – пт.: 9:00 – 20:00, сб.: 10:00 – 17:00.
Узнать больше

Привітання до дня Незалежності України

24 Августа 2017


Узнать больше

Привітання з Днем будівельника

11 Августа 2017


Узнать больше

Колектив СБК відзначив своє професійне свято - День будівельника

11 Августа 2017


На святковому заході відбулося урочисте нагородження працівників за вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі, наполегливу працю та успіхи у виконанні виробничих завдань. 

Працівники ділилися між собою гарним, святковим настроєм, позитивною енергією та посмішками.

Під час урочистостей звучали щирі привітання від керівництва компанії, згадувалися всі здобутки компанії, підводились підсумки та оцінка пройденого шляху, а також визначення планів на майбутнє. 


Узнать больше

Собрание Всеукраинского союза производителей стройматериалов

14 Июля 2017


12.07.2017 на территории завода СБК-Озёра состоялось общее собрание участников Всеукраинского союза производителей стройматериалов посвященное вопросам перспектив развития строительной керамики в Украине. 
60 участников, представителей ведущих предприятий строительной отрасли Украины, получили профессиональную площадку на которой имели возможность обсудить вопросы эффективности инвестиций в производство строительной керамики, тенденций развития строительного рынка и инноваций.

Основное внимание было уделено инновациям СБК-Озера. После собрания была проведена экскурсия на предприятие, на которой каждый участник имел возможность лично познакомиться с техническими разработками и технологией производства керамоблока.
Президент ЧАО «СБК» Даличук Игорь Евгеньевич рассказал о собственном успешном опыте эффективности инвестиций в развитие предприятия и перспективы строительной керамики в Украине.

Генеральный директор ЧАО «СБК» Кравченко Александр Александрович представил технологические инновации и конкурентные преимущества предприятия, а также отметил, что качество и ассортимент имеют зн
ачительный экспортный потенциал.

Салий Иван Николаевич, Президент Всеукраинского союза производителей стройматериалов, высоко оценил потенциал компании СБК, сырьевую и производственную базу, качество выпускаемой продукции и ее высокую востребованность на строительном рынке за счет высоких показателей энергоэффективности, а также отметил высокий уровень организации самого мероприятия.

Пресса высоко оценила уровень организции мероприятия:
http://www.avbmv.com.ua/index.php/novini-asotsiatsiji/980-12-07-2017


 
Узнать больше

24 июня - День рождения СБК, 20 лет!

23 Июня 2017
Узнать больше

"CБК" глазами детей

01 Июня 2017


В рамках празднования 20-ти летия группы компаний «СБК», администрацией организован конкурс детского творчества под слоганом: «СБК глазами детей». Основная цель конкурса – это развитие интереса подрастающего поколения к труду своих родителей, уважение к рабочей профессии, а также раскрытие и поощрение творческих способностей детей работников компании.

На конкурс уже представлено более 30-ти работ. Конкурсное жюри в затруднении – работы продолжают поступать и все они талантливые! Следите за нашими новостями, чтобы узнать, кто же станет победителем.

А сегодня, администрация группы компаний «СБК» поздравляет Всех ребят с праздником - Днем защиты детей, желает крепкого здоровья, хорошего настроения и веселых летних каникул!!!


Узнать больше

Дни открытых дверей в «СБК - Ромны»

15 Мая 2017


11 и 18 мая студенты  «Роменского колледжа Киевского Национального Экономического Университета им. В.Гетьмана» и «Роменского высшего профессионального училища» получили уникальную возможность познакомиться с производством лицевого кирпича завода «СБК -Ромны».

 Студенты узнали о мощностях завода, который находится в их родном регионе. Получили исчерпывающую информацию о технологии производства.

Экскурсия по заводу оказала огромное влияние на студентов, которые утвердились в своем желании работать по специальности и начать свою трудовую карьеру на заводе «СБК-Ромны».

.


 

 

Узнать больше