СБК - ENSO сінергія лідерів

04.08.2020

ЖК Diadans

ЖК Diadans

Наприкінці липня розпочаті роботи з влаштування цегляної кладки зовнішніх стін в ЖК Diadans від компанії ENSO.

ENSO – український холдинг, який займається розробкою, будівництвом і управлінням проектами в сфері житлової та комерційної нерухомості.

«Наповнюємо простір сенсом» – так була сформульована філософія компанії, яка визначила підхід ENSO до створення всіх проектів.

В основу кожного об'єкта закладена орієнтація на запити майбутніх мешканців і турбота про зовнішній вигляд столиці.

Спеціалісти компанії ENSO обрали керамічні блоки 2НФ СБК, що надасть змогу майбутнім мешканцям ЖК Diadans отримати квартири з якісними стінами з екологічного матеріалу.

DIADANS, від столичного девелопера ENSO, став першим житловим комплексом в Україні, який отримав попередній екологічний сертифікат BREEAM - BREEAM Interim Certificate.
BREEAM (англ. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) - це найстаріший і найбільш поширений в Європі метод оцінки екологічної ефективності будівель Цій британській системі вже 30 років, а сертифікацію пройшли майже мільйон будівель у 90 країнах світу.
Експерти BREEAM аналізують будинок за десятьма ключовими параметрами. Зокрема оцінюється енергоефективність будинку, використання екологічних матеріалів для будівництва, технології управління відходами, вплив будівлі на навколишнє середовище, безпеку для мешканців та відвідувачів, зручність транспортної інфраструктури та інше.
В Україні тільки зароджується тренд на еко-девелопмент. Потроху почали проходити міжнародну екологічну сертифікацію об'єкти комерційної нерухомості, а от житлові комплекси поки не дуже активні в цьому напрямку. Хоча це важливий системний етап для українського ринку девелопменту.