Будівництво заводу СБК - Озера успішно завершено

15.12.2008

9-10 грудня 2008р. відбулася підсумкова координацію-націон зустріч проектних груп компаній СБК та CERIC (Франція) з будівництва заводу з виробництва поризованих керамічних блоків в Київській області (с.Озера, Бородянського району) за участю вищого керівництва компаній.
В ході зустрічі Сторони офіційно заявили про успішне завершення будівництва заводу, тестуванні і неодружених випробуваннях технологічного устаткування. Новий завод повністю автоматизований і відповідає кращим світовим стандартам.

Перший блок 2NF вийшов з екструдера «RIETER WERKE» 16 грудня 2008 г. Вихід підприємства в режим масового виробництва запланований на березень 2009 р

Проектування заводу СБК-Озера почалося влітку 2006 року, а будівництво - у квітні 2007 року. Потужність нового підприємства складе 120 млн. Шт. умовної цегли в рік. СБК - Озера - це унікальне за рівнем технологій, оснащеності і масштабом підпри-ємство, перша подібна виробництво в країнах СНД. Обсяг інвестицій в проект склав близько 50,0 млн.дол.

Керамічні поризовані блоки виробництва СБК- Озера - це будівельна кераміка останнього покоління, має всі переваги керамічної цегли та використовуються для зведення несучих зовнішніх, внутрішніх стін і внутрішніх перегородок, при цьому значно відрізняючись від західних аналогів дешевої ціною.
Поризовані блоки заводу СБК-Озера будуть запропоновані українському споживачеві під торговою маркою КЕРАМКОМФОРТТМ від СБК.

Компанія CERIC - визнаний світовий лідер в області виробництва обладнання для виробництва керамічних виробів (блоки, черепиця, плитка, цегла), генеральний постачальник обладнання, технологій та інтелектуальних рішень для заводу СБК-Озера.