На заводі СБК - Озера освоєно виробництво великоформатного керамічного блоку Керамкомфорт «380 П + Г»

30.09.2009

В рамках розвитку програми виробничих потужностей на заводі СБК-Озера освоєно новий продукт - великоформатний поризований блок Керамкомфорт «380 П + Г».
Керамічні поризовані блоки ТМ Керамкомфорт від СБК - це нове покоління будівельного матеріалу, що поєднує в собі традиції цегляного житлового будівництва і передовий досвід енергоефективного будівництва. Великоформатний блок Керамкомфорт «380 П + Г» замінює в кладці 9,64 шт. умовної цегли, що допомагає істотно скоротити обсяг розчину, прискорити і здешевити процес кладки стін будинку. За своїх теплотехнічних характеристиках ширина стіни в 380 мм (півтори цегли) прирівнюється ширині стіни в 1500 мм з повнотілої рядового цегли. Залежно від стіновий конструкції і температурної зони, в якій будується будинок, блок можна укладати в стіну без додаткового утеплення.

Технологія виробництва керамічних блоків та ж, що і у звичайної керамічної цегли, це: формування, сушка і випалення. Глина - основна сировина. Високі показники теплоізоляції матеріалу визначаються двома факторами - раціональними порожнечами і порами в черепку каменя. На заводі використовуються шихтові композиції з природних матеріалів, які забезпечують високі фізико-технічні та теплофізичні показники блоків.
Якість продукції ТМ «Керамкомфорт» і відповідність вимогам нормативних документів підтверджено сертифікатом відповідності UA1.165.0069310-09 від 05 жовтня 2009 р