Соціальна відповідальність

Високий рівень соціальної відповідальності і турбота про навколишнє середовище є ключовими цінностями компанії СБК.

Бізнес-процеси компанії СБК ґрунтуються на принципах соціальної відповідальності перед суспільством і персоналом компанії, бізнес-етики, строгому дотриманні прав співробітників компанії.

Цінності компанії СБК - професіоналізм, результативність, лідерство, лояльність.

Між акціонерами і співробітниками щорічно підписується Колективний Договір з додатковими соціальними гарантіями та послугами.

Своїм акціонерам компанія СБК гарантує роботу команди професіоналів, що володіють потенціалом примноження капіталу.

У відносинах з партнерами компанія пропонує нові можливості, професіоналізм і надійність, раціональність і довгостроковість взаємовигідних відносин.

Однією з традицій компанії СБК є проведення Днів відкритих дверей на її виробничих підприємствах.

Компанія СБК є відповідальним партнером місцевих органів влади в сфері своєї діяльності, будучи найбільшим платником податків і забезпечуючи стабільні податкові відрахування. Між компанією СБК та місцевими державними адміністраціями Київської, Сумської областей, міста Харків підписані і реалізуються довгострокові Договори про соціально-економічне партнерство, спрямовані на розвиток об'єктів соціальної інфраструктури, ремонт доріг, шкіл, дошкільних установ та інших об'єктів суспільно - культурного призначення, розвиток програм підготовки і працевлаштування молоді. Компанія гарантує державі законослухняність, створення робочих місць і залучення інвестицій.

Беручи активну участь у розвитку професійних ініціатив і законодавства, компанія СБК є членом Асоціації платників податків України, членом Конфедерації Будівельників України та Всеукраїнського Союзу виробників будівельних матеріалів.

Компанія СБК усвідомлює, що довіру можна завоювати лише конкретними діями, тому активно розвиває власні соціальні ініціативи, виступає меценатом культурних проектів.

Серед проектів, які перебувають під постійним патронажем компанії СБК, можна виділити наступні:

• в Сумському регіоні: підтримка школи-інтернату для дітей з особливостями у розвитку в с. Глинськ, Роменського району, школи-інтернату в м Ромни, дитячого садка в с. Плавинище, Роменського району, участь в газифікації с. Загребелля, Роменського району, підтримка дитячої футбольної команди в м.Ромни, спільні програми з сільськими радами в с. Плавинище і с. Басівка, Роменського району та інші;

• в Київському регіоні: патронаж над середньою школою с.Озера, Бородянського району, будівництва свердловин питної води та облаштування бюветів на території в с. Озера, участь в газифікації сіл Київської області;

• в місті Харків: шефська допомога середній школі N69 Ленінського району, підтримка благодійних фондів "Правопорядок" та "Слобода".

• в Бахмутському районі Донецької обл.: підтримка середньої школи і дитячого садка, спільні програми з Серебрянською сільською радою.

За останні кілька років за підтримки і під патронажем компанії СБК відновлено і побудовано близько 30 церков в різних регіонах країни, серед яких:

Компания СБК совместно с Патриархом Киевским и всей Украины Филаретом взяла патронаж над Выдубецким монастырем, основанным в ХII веке и являющимся одним из старейших монастырей в городе Киев.

За последние 10 лет на реализацию программ социальных инициатив компания СБК направила несколько миллионов гривен.
В 2016 году СБК выступила меценатом Национального культурно-творческого знакового события «Мирослав Скорик в проекте «ТРИ С»: Скорик – Сильвестров - Станкевич», в рамках которого состоялась МИРОВАЯ ПРЕМЬЕРА: «Концерт №2 для виолончели с оркестром».

Экологическая политика

Развиваясь как лидер украинского рынка, компания СБК предлагает потребителям качественную и экологически чистую продукцию, а также обеспечивает внедрение прогрессивных ресурсо- и энергосберегающих технологий в интересах защиты окружающей среды.

Экологическая политика внедрена в ежедневные производственные процессы и решения компании СБК и глубоко связана с историей компании , корпоративной культурой и производимой продукцией.

Производственные предприятия, входящие в группу компаний СБК, проходят ежегодный экологический аудит.
Компания СБК является победителем всеукраинского конкурса « Экологическое качество и безопасность» и обладает правом маркировки своей продукции отличительным знаком.