Название

Цитата

описание картинки

Текст который должен находиться возле картинки. Его может быть как много, так и мало. Я напишу просто текста чуток, что бы можно было стили норм смотреть. Я думаю этого хватит.

Текст который должен находиться возле картинки. Его может быть как много, так и мало. Я напишу просто текста чуток, что бы можно было стили норм смотреть. Я думаю этого хватит.

описание картинки

Проект будівництва заводу - це спільний інвестиційний проект компанії СБК, Європейського банку реконструкції та розвитку і BNP Paribas Group - найбільшої міжнародної фінансово-банківської групи зі штаб-квартирою в м Парижі (Франція). Технологічний партнер компанії СБК та постачальник обладнання для реалізації проекту - компанія CERIC (Франція) - світовий лідер з виробництва обладнання для виготовлення будівельної кераміки. Генеральним підрядником будівництва виступила будівельна компанія «Спецбудмонтаж» (м.Харків), що працює на українському ринку з 1999р.

Завод «СБК-Ромни»

Завод «СБК-Ромни» - підприємство з багаторічною історією - перше підприємство компанії СБК, яке на сьогоднішній день є найпотужнішим підприємством України з виробництва лицьової цегли, що використовує свої виробничі потужності на 100%. В даний час завод виробляє 60 млн. шт. цегли в рік.

На сьогоднішній день 99,8% продукції заводу складає лицьова керамічна цегла. Виробництво обладнане сучасним високотехнологічним обладнанням німецьких, французьких та італійських виробників. На виробництві впроваджена Система управління якістю ISО 9001: 2000, сертифікована Органом сертифікації систем якості "ПРИРОСТ" в трьох системах: системі сертифікації «УкрСЕПРО», Міжнародного об'єднання «СовАсК», Німецького товариства з акредитації TQA. У 2007 році компанією СБК за підтримки ЄБРР, розпочато масштабну двоетапну модернізацію підприємства, яка була завершена в 2010р.

Модернізація Роменського заводу передбачала інвестування понад 7 млн. Дол. США до кінця 2010 року і спрямована на стабільне і тривале функціонування виробничих потужностей підприємства на рівні 100% протягом як мінімум 20 років, а також введення нових технологічних процесів на підприємстві для оптимізації виробничого процесу. У березні 2007 р ЄБРР ініціював проведення екологічного аудиту підприємства, який показав, що місце розташування виробництва задовольняє всі необхідні вимоги, а запланована модернізація відповідає найвищим українським та європейським екологічним стандартам.