Відкрито перший в Україні Бутик Цегли.

26.10.2017

26 жовтня, відбулося відкриття першого українського Бутика цегли.

Урочисту червону стрічку перерізали Президент компанії «Слобожанська будівельна кераміка» Ігор Далічук та Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів Іван Салій.

У Бутику представлено близько 100 видів лицьової цегли та стінові керамічні блоки. Їхня особливість у тому, що ці матеріали вироблені за унікальною екологічною технологією, яка підтверджена еко-сертифікатом Gen Member Міністерства охорони довкілля Ізраїлю. До речі, ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» — єдина компанія в Україні, яка має подібну відзнаку.

Серед гостей були розіграні пам’ятні подарунки, один з яких – перший екземпляр унікального довідника «Нойферт. Будівельне проектування».

Зазначимо, що у Бутику цегли також демонструється унікальна колекція старовинних клеймованих цеглин, виготовлених у різних куточках України в період з середини ХІХ до 40-х років ХХ ст. Кожну цеглину вирізняє індивідуальне клеймо виробника, що дозволяє простежити історію промислового розвитку України цього періоду. Серед екземплярів є й цеглини з графськими та баронськими печатками. Колекція спеціально привезена з Краматорська, її автор - краєзнавець Віктор Іванов. Побачити експозицію може кожен охочий. Вхід вільний.

Іван Салій Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів та Ігор Далічук, Президент компанії «Слобожанська будівельна кераміка» відкривають перший в Україні бутик цегли.