Завод «СБК-Озера»

Завод «СБК-Озера» - найбільший за потужністю серед підприємств компанії СБК та перший завод з виробництва поризованих керамічних блоків в Україні. Завод розташований на базі Озерянського родовища глин в 30 км від Києва. Загальна площа проммайданчика заводу становить 5,4 га; до заводу примикає кар'єр для видобутку глини площею близько 40 га. Проектування заводу почалося влітку 2006 року, а будівництво - у квітні 2007 року. Монтаж технологічного устаткування був завершений в жовтні 2008 року, запуск заводу в «м'якому» режимі розпочато в березні 2009 року, а перша обпалена продукція вийшла з печі - в травні 2009 року. Потужність підприємства становить 120 млн. шт. умовної цегли в рік.

Керамічні поризовані блоки - продукція, яка виготовляється на заводі, - мають всі переваги керамічної цегли та використовуються для зведення несучих зовнішніх, внутрішніх стін і внутрішніх перегородок. Визначальними характеристиками даного продукту є економічність і екологічність. ЗАТ «СБК» в серпні 2006 року першою в Україні зареєструвала технічні умови на виготовлення великорозмірних керамічних поризованих блоків. Поризовані блоки заводу «СБК-Озера» запропоновані українському споживачеві під торговою маркою «Керамкомфорт», яка була зареєстрована ЗАТ «СБК» в листопаді 2007 року.

Проект будівництва заводу - це спільний інвестиційний проект компанії СБК, Європейського банку реконструкції та розвитку і BNP Paribas Group - найбільшої міжнародної фінансово-банківської групи зі штаб-квартирою в м Парижі (Франція). Технологічний партнер компанії СБК та постачальник обладнання для реалізації проекту - компанія CERIC (Франція) - світовий лідер з виробництва обладнання для виготовлення будівельної кераміки. Генеральним підрядником будівництва виступила будівельна компанія «Спецбудмонтаж» (м.Харків), що працює на українському ринку з 1999р.

Завод «СБК-Ромни»

Завод «СБК-Ромни» - підприємство з багаторічною історією - перше підприємство компанії СБК, яке на сьогоднішній день є найпотужнішим підприємством України з виробництва лицьової цегли, що використовує свої виробничі потужності на 100%. В даний час завод виробляє 60 млн. шт. цегли в рік.

Завод в с. Плавинище (Роменський р-н, Сумська область) створений у 1997р. на базі існуючого виробничого комплексу, побудованого болгарськими фахівцями в 1989р., за участю американського фонду Western NIS Enterprise Fund і Сумського комбінату стінових матеріалів. Після проведення капітальної модернізації заводу французькою компанією OCI (CERIC) в 1998р. відбувся запуск першої лінії виробництва, а в 2001 році була запущена друга виробнича лінія.

На сьогоднішній день 99,8% продукції заводу складає лицьова керамічна цегла. Виробництво обладнане сучасним високотехнологічним обладнанням німецьких, французьких та італійських виробників. На виробництві впроваджена Система управління якістю ISО 9001: 2000, сертифікована Органом сертифікації систем якості "ПРИРОСТ" в трьох системах: системі сертифікації «УкрСЕПРО», Міжнародного об'єднання «СовАсК», Німецького товариства з акредитації TQA. У 2007 році компанією СБК за підтримки ЄБРР, розпочато масштабну двоетапну модернізацію підприємства, яка була завершена в 2010р.

Модернізація Роменського заводу передбачала інвестування понад 7 млн. Дол. США до кінця 2010 року і спрямована на стабільне і тривале функціонування виробничих потужностей підприємства на рівні 100% протягом як мінімум 20 років, а також введення нових технологічних процесів на підприємстві для оптимізації виробничого процесу. У березні 2007 р ЄБРР ініціював проведення екологічного аудиту підприємства, який показав, що місце розташування виробництва задовольняє всі необхідні вимоги, а запланована модернізація відповідає найвищим українським та європейським екологічним стандартам.