Тенісіт

Тенісіт - це покриття для тенісних кортів (грунтовий корт).

Керамічна крихта СБК для приготування теннісіта має цегельно-червоний колір і поставляється в біг-бегах вагою 1000 кг або в поліетиленових мішках по 10 і 25 кг.

2800грн/т
* Для оптових покупців передбачена система знижок.
Замовити

Тенісіт - це покриття для тенісних кортів (грунтовий корт). Так само його використовують як покриття будь-яких інших спортивних ігрових або дитячих майданчиків. В якості основної складової теннісіта використовується перемелена керамічна цегла високої якості.

Класичний тенісний корт - грунтовий. Грунтові корти вважаються повільними і найбільш комфортними, з високим відскоком м'яча, найменш травмонебезпечні. Відповідно, темп гри на них найповільніший, з довгими розіграшами. Цей тип корту дуже популярний в Європі - на грунті проводиться Відкритий чемпіонат Франції та інші турніри Великого Шолома.

Для облаштування тенісного корту з тенісіта використовують мелкодроблена цегла (цегляну крихту), гашене вапно, глину і пісок. Змішавши ці компоненти, отримуємо матеріал для улаштування спортивних майданчиків, благоустрою територій. Покриття на основі меленої цегли і вапна при грі забезпечує більш повільний відскік м'яча.

Отримана сипуча речовина володіє високими пружними якостями, вона не дає сильного навантаження на ноги грають, що призводить до набагато меншу ймовірність травм при грі. Завдяки дрібним часткам цегляної крихти, на таких спортивних об'єктах можна грати навіть при невеликому дощі. Ноги спортсменів не будуть ковзати по поверхні майданчика, що робить тенісіт дійсно універсальним при будь-яких погодних умовах. Він дуже добре пропускає воду і швидко висихає, почати гру можна через півгодини після сильних опадів.

Облаштування дитячих майданчиків, доріжок в паркових зонах, скверах та в інших місцях активного відпочинку з теннісіта досить просто. Спочатку укладають підстильний грунт, після чого засипається фундамент майбутнього об'єкта, найчастіше застосовується великий гранітний щебінь фр. 20-40 мм або 40-70 мм. Товщина такої підстави має бути 12-15 см. Поверх підстави засипається дренажний шар з більш дрібного гранітного або гравійного щебеню фр. 10-20 мм. Товщина цього шару коливається від 4 см до 6 см. Потім у кілька етапів засипають теніс. Шар за шаром його ретельно поливають водою, після чого трамбують виброплитой. Чим краще буде ущільнена поверхня, тим краще і якісніше вийде спортивний майданчик. Товщина головного верхнього ігрового шару повинна становити не менше 5 см, а краще 8-10см. При більш глибокої засипкеоб'ект буде служити набагато довше.

На стандартний корт 18х36 метрів потрібно приблизно 40 тонн готової суміші. Після кожного сезону покриття на спортивному майданчику слід підсипати нової сумішшю. Середня витрата на такий «ремонт» становить 1-3 тонни матеріалу в рік. Це залежить від частоти використання ігрового майданчика і деяких інших кліматичних чинників.

Теніс застосовується і для благоустрою парків і скверів, в ландшафтному дизайні. Пішохідні доріжки і квітники, укладені цегляної крихтою, додають ландшафту дуже красиві і яскраві риси, які не можуть не радувати око.