Ви прагнете жити в будинку, який відповідає найвищим стандартам якості, екологічності, енергоефективності та комфорту? Ви перебуваєте в пошуку мудрих рішень для створення цінностей, які будуть передаватись від покоління до покоління? СБК працює заради втілення Ваших бажаннь в життя вже сьогодні!

Початок будь-якого будівництва - надійні і якісні будматеріали, які відповідають світовим стандартам. Саме такої якості цеглу пропонує ПрАТ «Слобожанська Будівельна Кераміка» (СБК).

На сьогоднішній день, маючи більш ніж 20-річний досвід роботи на будівельному ринку, СБК є найбільшим виробником керамічної цегли в Україні і лідером у своїй галузі. Елітні багатоповерхові комплекси та котеджні містечка, торговельні та бізнес-центри, готелі та ресторани, побудовані з керамічних блоків і облицьовані керамічною цеглою СБК. Продукцію компанії сьогодні можна побачити у всіх куточках України, Казахстану, Республіки Білорусь, Великобританії, Чехії, Польщі, Ізраїлю, Румунії та інших.

Розвиваючись як лідер українського ринку і прагнучи до лідерства на європейському ринку будівельних матеріалів, ми пропонуємо якісні продукти, інноваційні технології та ефективні комплексні рішення.

Разом з нашими партнерами ми створюємо справжні цінності, що переходять від покоління до покоління, еко комфорт і естетику для наших клієнтів, гідні умови праці для наших співробітників і вигідні умови інвестування для наших акціонерів.

Компанія СБК щорічно впроваджує інноваційні виробничі рішення націлені на підвищення енергоефективності виробництва, знижуючи ресурсопотребленіе відповідно до програми енергонезалежності України. Внутрішні стандарти енергоефективності продукції СБК націлені на виробництво продукції відповідають вимогам зведення будівель з нульовим показником енергоспоживання.

У своїй діяльності ми маємо намір і в майбутньому підвищувати якість виробленого компанією продукту і освоювати нові сегменти ринку, максимально задовольняючи потреби наших клієнтів в якісних будівельних матеріалах, а також збільшуючи цінність компанії для наших акціонерів та інвесторів шляхом збереження лідируючих позицій на ринку.

Наш підхід до організації бізнесу заснований на високих корпоративних стандартах і націленості на результат, спрямований на підтримку довіри та поваги суспільства, передбачає соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.


Далічук Ігор Євгенійович
Президент