Назва події 8

23.11.2016

23 листопада 2016 року в м.Києві відбувся Міжнародний бізнес-форум «Ukraine Level Up 2016», який зібрав 750 учасників з десяти країн світу. Генеральні директори, фінансисти і юристи з інтересом заслухали 27 доповідей і приєдналися до активної дискусії. Основними темами форуму стали загальносвітові і локальні економічні тенденції, які знаходяться в фокусі особливої ​​уваги українського і міжнародного бізнесу. Від компанії «СБК» в бізнес-форумі взяли участь: акціонер і Президент компанії Далічук І.Є. і фінансовий директор Бурковська О.О.
Форум відкрився панельної дискусією «Загальносвітові і локальні тенденції в економічній і податковій сфері», в якій взяв участь Далічук І.Є. і позначив очікування українського бізнесу від податкової реформи в Україні.

Також Далічук І.Є. виступив спікером у сесії «Стратегія розвитку українського бізнесу в нових реаліях» і поділився баченням перезавантаження системи управління компанією в умовах нових викликів і бізнес-реалій:
«Система управління компанією покликана забезпечити високу культуру і алгоритм прийняття управлінських рішень. При цьому процеси компанії повинні бути підлаштовано під колаборації всіх співробітників для заточування бізнесу під клієнта. Не менш важливими аспектами є залучення агентів змін їх розвиток і персональна конкуренція за лідерство. Швидкі геополітичні зміни, скорочення часу і циклічності криз роблять необхідним пошук нових ринків збуту, використовуючи креативність і нові цифрові канали просування ».
Запрошені експерти форуму з таких країн, як Швейцарія, Нідерланди, Латвія, Великобританія, ОАЕ, Китай і РФ поділися практичними порадами і новими ефективними інструментами ведення бізнесу і міжнародної торгівлі, захисту інтелектуальної власності та управління приватним капіталом в умовах глобальних змін.