Назва події 11

25.12.2013

24 грудня, за тиждень до закінчення року, СБК відвантажила 100 мільйонну цеглу, вироблену і продану в 2013 році. Продаж 100 мільйонної цегли - довгоочікувана подія для компанії СБК. Вперше з 1997 року підприємство перевищило відмітку продажів в 100 мільйонів цеглин на рік.
Ювілейну цеглу було відвантажено ПрАТ «Енергополь-Україна» для будівництва 3-ї черги одного з кращих Київських житлових комплексів - «Міністерський».
26 грудня ПрАТ «Енергополь-Україна» був вручений пам'ятний знак і сертифікат покупця 100 млн. Цегли СБК 2013 року.

2013 рік знаменний для СБК - це рік 16-річчя компанії, рік повноліття. І саме в цей рік компанія досягла двох видатних результатів:
- в листопаді вироблена мільярдна цегла.
- в грудні подолано рубіж продажів в 100 млн. шт. цегли на рік.
У той час, коли криза будівельної галузі тільки посилюється, коли падіння обсягів будівництва в країні за 11 місяців склало 14,6%, в Україні існують компанії, які продовжують не тільки триматися на плаву, а й розвиватися. Яскравим підтвердженням цього є компанії «СБК» і «Енергополь-Україна»:
- ПрАТ «СБК» за результатами 2013 року збільшила обсяг продажів на 13,9%
- ПрАТ «Енергополь-Україна» - успішно завершило будівництво другої черги ЖК «Міністерський» і з випередженням графіка приступило до будівництва третьої і четвертої черг.
Спільна робота компаній триває вже четвертий рік. Завдяки злагодженій партнерської роботі виникають синергії приносять обом компаніям додаткові вигоди, які перетікають в вигоди споживачів - своєчасне отримання якісного житла.

Генеральний директор ПрАТ «СБК» Пилипенко Сергій Вікторович:
«ПрАТ« СБК» вітає свого ювілейного покупця. 100 мільйонів відмітка досягнута практично за тиждень до закінчення року і для нас це знакова подія. Попит на продукцію СБК не падає, що змушує нас нарощувати виробничі потужності підприємства для задоволення всіх потреб наших покупців ».
Паньков А.В. - директор ТОВ "Будакс" - генпідрядник ЖК "Міністерський":
«При виборі матеріалу для будівництва наших об'єктів, ми, перш за все, орієнтувалися на екологічні і теплоізоляційні властивості матеріалу, з яких вони зводяться. Керамічний блок 2НФ від СБК повністю відповідає всім нашим вимогам і більш того допомагає прискорити процес зведення стін завдяки своєму подвійному розміру. Так само не маловажним є надійність і швидкість поставок. Із цегли СБК було зведено вже 2 черги ЖК «Міністерський» і за період будівництва вони не одноразово підтвердили статус надійного партнера. На даний момент вже закладені перші цеглини «СБК» в 3 чергу будівництва і підписаний меморандум про постачання продукції «СБК» на 4-у чергу ».