Міністр регіонального розвитку та будівництва України підтримав ініціативу ЗАТ «СБК» по відродженню будівельної галузі України «Цеглина до Цеглина - будуємо країну»

14.05.2010

14 травня 2010 року відбувся робочий візит Міністра регіонального розвитку та будівництва України В.Г.Яцуби на найбільший в Україні завод з випуску керамічної цегли та великогабаритних блоків «СБК-Озера», розташованого в Київській області. Завод введений в експлуатацію в 2009 році і оснащений високотехнологічним автоматизованим обладнанням французької компанії CERIC. Потужність підприємства становить 120 мільйонів умовної цегли в рік.
Під час прес-конференції за підсумками відвідування заводу «СБК-Озера», Міністр регіонального розвитку та будівництва України В.Г. Яцуба підтвердив, що в будівельній галузі України почалися процеси відновлення і стабілізації, а також підтримав ініціативи ЗАТ «СБК» по відновленню будівельної галузі України і викладені в програмі «Цеглина до Цеглина - будуємо країну», серед яких:
• розвиток приватного індивідуального і комплексного малоповерхового будівництва (комплексна забудова мікрорайонів в передмістях населених пунктів сучасними будинками, малоповерховими будинками і кондомініуму);
• створення умов для участі українських виробників будівельних матеріалів в реалізації національних програм «Доступне житло», Євро-2012 та інфраструктурних проектах;
• створення і розвиток у всіх регіонах України, за участю органів місцевого самоврядування, мережі постійно-діючих регіональних центрів комплектації і продажів будівельних матеріалів «Будмайдан».
Разом з Міністром регіонального розвитку та будівництва України, завод «СБК-Озера» відвідали: Голова Київської обласної державної адміністрації А.І.Прісяжнюк, інші керівники Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Асоціації виробників будівельних матеріалів України і Торгово-промислової палати України.