Президент ЄБРР Жан Лем'єр відвідав споруджуваний завод «СБК-Озера»

15.05.2008

15 травня 2008 року, офіційна делегація Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з президентом ЄБРР Жаном Лем'єром відвідала завод компанії СБК в с. Озера (Київська обл.). Діловий візит президента ЄБРР на завод компанії СБК став першим в рамках заходів, приурочених до проведення Щорічних зборів Ради директорів Європейського банку реконструкції і розвитку, які відбудуться 18-19 травня 2008 року в Києві.
Програма заходу включала прес-брифінг для ЗМІ, оглядову екскурсію по заводу, який знаходиться на завершальній стадії будівництва, а також неформальне спілкування з керівництвом ЄБРР. В ході ділового візиту делегації ЄБРР на завод «СБК-Озера» був встановлений пам'ятний знак, який свідчить про те, що проект будівництва заводу компанії СБК реалізується за участю ЄБРР.
Участь в діловому прийомі СБК взяли близько 70 гостей - делегація ЄБРР, представники топ-менеджемнта компанії СБК, партнери та інвестори компанії, представники органів місцевої влади, представники засобів масової інформації.