СБК - історія лідерства, історія успіху!

21.06.2012

У червні 2012 року компанія «Слобожанська Будівельна Кераміка» святкує своє 15-річчя.
Починаючи з невеликого підприємства в м.Ромни з об'ємом виробництва в 30 млн. Шт. ум. цегли в рік, компанія СБК стала найбільшим підприємством в Україні з сумарною виробничою потужністю 220 млн. шт. ум. цегли, яке спеціалізується на виробництві лицьової керамічної цегли та великоформатного керамічного поризованного блоку.
СБК вже протягом 15 років впроваджує інновації, передовий досвід західних колег, пропонує клієнтам і партнерам сучасні технології будівництва та інші рішення, які за своїми якісними і технічними характеристиками відповідають кращим світовим стандартам.
Висока якість продукції СБК за роки роботи було відзначено багатьма престижними національними та міжнародними нагородами: "100 кращих товарів України", "За високу якість", "Золота торгова марка", "Бренд року", "Екологічно чисто та безпечно" і багатьма іншими.
За час існування компанії з 1997 року, всього було випущено і реалізовано близько 870 млн. Шт. умовної цегли. Для кращого уявлення масштабів виробництва цікаві будуть такі дані - цим цеглою можна викласти екватор нашої планети по довжині в чотири ряди. Або з того ж кількості цегли можна було б побудувати 862 двухпод'ездних будинку висотою в дев'ять поверхів, які могли б забезпечити житлом близько 47 000 українських сімей.
За минулі роки, компанія активно підтримує соціальні програми, а також виступає меценатом культурних подій країни. Серед соціальних проектів СБК, можна виділити:
- участь компанії в реалізації національних програм та проектів «Євро-2012»;
- участь в реалізації програми «Доступне житло» та програмою розвитку малоповерхового будівництва;
- співпраця компанії з місцевими органами влади, участь в газифікації в регіонах, будівництво бюветів;
- підтримка шкіл, інтернатів, дитячих садків, підтримка дитячих і юнацьких спортивних команд;
- підтримка благодійних фондів "Правопорядок" та "Слобода".
Також за останні кілька років за підтримки компанії відновлено і побудовано близько 30 церков в різних регіонах України.
Сьогодні, «Слобожанська Будівельна Кераміка» є стабільну і надійну компанію з іноземними інвестиціями, яка є незаперечним лідером своєї галузі, займаючи близько 25% ринку цегли України, якій довіряють партнери та клієнти, адже:
СБК - це 15 років бездоганної репутації!
СБК - це 15 років лідерства!
СБК - це 15 років успіху!