Підписано Меморандум про соціально-економічне партнерство на 2011 - 2015 рр. між Київською Обласної Державної Адміністрацією і Приватним акціонерним товариством з іноземними інвестиціями «Слобожанська Будівельна Кераміка»

22.10.2010

Київ, 22 жовтня 2010 року відбувся робочий візит керівників Київської Обласної Державної Адміністрації на чолі з першим заступником Голови Київської Обласної Державної Адміністрації Ярославом Москаленко на одне з підприємств промислової групи Приватного акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Слобожанська Будівельна Кераміка» (далі АТ «СБК» ) - цегляний завод «СБК-Озера», розташований в с.Озера, Бородянського р-ну Київської області. Завод побудований в 2007-2009 рр. і введений в експлуатацію в найскладніший період кризи, є унікальним за технологією і найбільшим підприємством в Україні з випуску керамічної цегли та великогабаритних блоків.
Візит керівників Київської обласної та Бородянської районної державних адміністрацій був приурочений до висновку виробничих потужностей заводу на проектну потужність і підписання Меморандуму про соціально-економічне партнерство на 2011-2015 рр. між Київською Обласної Державної Адміністрацією і АТ «СБК».
Підписання даного Меморандуму направлено на активне залучення АТ «СБК», як лідера вітчизняної промисловості, у відновленні і розвитку економічного потенціалу Київського регіону, підкреслює значимість і вагомість зусиль колективу компанії в реалізації державних і регіональних програм соціально-економічного розвитку та розвитку будівельної галузі України.
Керівництво Київської Обласної Державної Адміністрації підтримало ініціативу Президента АТ «СБК» Далічука І.Є. по залученню вітчизняних товаровиробників до виконання програм регіонального замовлення і програм капітального будівництва, що реалізуються на території регіону в рамках будівництва об'єктів соціальної інфраструктури, доступного житла та об'єктів, пов'язаних з проведенням Євро-2012.
Крім того, з метою підвищення ефективності функціонування і використання природно-ресурсного потенціалу Озерянського кар'єра і створеної поруч з ним енергоінфраструктури за рахунок інвестицій компанії «СБК», було запропоновано розглянути концепт створення на території Бородянського району Київської області промислового вузла з виробництва будівельних матеріалів, який може функціонувати на принципах будівельного кластера.