Австрійський банк Raiffeisen Investment AG (RIAG) і компанія MARA Beteiligungsverwaltungs GmbH викупили 100% акцій компанії «Слобожанська Будівельна Кераміка» у американського фонду Western NIS Enterprise Fund

29.02.2004

1 березня 2004 австрійський інвестиційний банк Raiffeisen Investment AG (RIAG) і австрійська компанія MARA Beteiligungsverwaltungs GmbH завершили покупку 100% акцій компанії «Слобожанська Будівельна Кераміка» у американського інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, провідного в регіоні фонду прямого інвестування. Дохід фонду Western NIS Enterprise Fund від продажу акцій компанії СБК перевищив розміри вкладених інвестицій в 2,5 рази і склав 13,5 млн. Доларів США. Продаж акцій компанії СБК є однією з найбільших угод, здійснених фондами прямого інвестування в Україні, і свідчить про значний розвиток українського ринку.
RIAG є дочірньою інвестиційною компанією Raiffeisen Banking Group, яка займається операціями в сфері злиття і поглинання компаній, корпоративних фінансів та приватизації в регіонах Центральної і Східної Європи. Інвестиційний банк Raiffeisen Investment AG і компанія MARA Beteiligungsverwaltungs GmbH виступають в якості фінансових інвесторів і планують далі нарощувати потужності СБК.