6

26.10.2017

26 жовтня, відбулося відкриття першого українського Бутика цегли.

Урочисту червону стрічку перерізали Президент компанії «Слобожанська будівельна кераміка» Ігор Далічук та Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів Іван Салій.

У Бутику представлено близько 100 видів лицьової цегли та стінові керамічні блоки. Їхня особливість у тому, що ці матеріали вироблені за унікальною екологічною технологією, яка підтверджена еко-сертифікатом Gen Member Міністерства охорони довкілля Ізраїлю. До речі, ПрАТ «Слобожанська будівельна кераміка» — єдина компанія в Україні, яка має подібну відзнаку.

Серед гостей були розіграні пам’ятні подарунки, один з яких – перший екземпляр унікального довідника «Нойферт. Будівельне проектування».

Зазначимо, що у Бутику цегли також демонструється унікальна колекція старовинних клеймованих цеглин, виготовлених у різних куточках України в період з середини ХІХ до 40-х років ХХ ст. Кожну цеглину вирізняє індивідуальне клеймо виробника, що дозволяє простежити історію промислового розвитку України цього періоду. Серед екземплярів є й цеглини з графськими та баронськими печатками. Колекція спеціально привезена з Краматорська, її автор - краєзнавець Віктор Іванов. Побачити експозицію може кожен охочий. Вхід вільний.

Іван Салій Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів та Ігор Далічук, Президент компанії «Слобожанська будівельна кераміка» відкривають перший в Україні бутик цегли.