Соціальна відповідальність

Високий рівень соціальної відповідальності і турбота про навколишнє середовище є ключовими цінностями компанії СБК.

Бізнес-процеси компанії СБК ґрунтуються на принципах соціальної відповідальності перед суспільством і персоналом компанії, бізнес-етики, строгому дотриманні прав співробітників компанії.

Цінності компанії СБК - професіоналізм, результативність, лідерство, лояльність.

Між акціонерами і співробітниками щорічно підписується Колективний Договір з додатковими соціальними гарантіями та послугами.

Своїм акціонерам компанія СБК гарантує роботу команди професіоналів, що володіють потенціалом примноження капіталу.

У відносинах з партнерами компанія пропонує нові можливості, професіоналізм і надійність, раціональність і довгостроковість взаємовигідних відносин.

Однією з традицій компанії СБК є проведення Днів відкритих дверей на її виробничих підприємствах.

Компанія СБК є відповідальним партнером місцевих органів влади в сфері своєї діяльності, будучи найбільшим платником податків і забезпечуючи стабільні податкові відрахування. Між компанією СБК та місцевими державними адміністраціями Київської, Сумської областей, міста Харків підписані і реалізуються довгострокові Договори про соціально-економічне партнерство, спрямовані на розвиток об'єктів соціальної інфраструктури, ремонт доріг, шкіл, дошкільних установ та інших об'єктів суспільно - культурного призначення, розвиток програм підготовки і працевлаштування молоді. Компанія гарантує державі законослухняність, створення робочих місць і залучення інвестицій.

Беручи активну участь у розвитку професійних ініціатив і законодавства, компанія СБК є членом Асоціації платників податків України, членом Конфедерації Будівельників України та Всеукраїнського Союзу виробників будівельних матеріалів.

Компанія СБК усвідомлює, що довіру можна завоювати лише конкретними діями, тому активно розвиває власні соціальні ініціативи, виступає меценатом культурних проектів.

Серед проектів, які перебувають під постійним патронажем компанії СБК, можна виділити наступні:

• в Сумському регіоні: підтримка школи-інтернату для дітей з особливостями у розвитку в с. Глинськ, Роменського району, школи-інтернату в м Ромни, дитячого садка в с. Плавинище, Роменського району, участь в газифікації с. Загребелля, Роменського району, підтримка дитячої футбольної команди в м.Ромни, спільні програми з сільськими радами в с. Плавинище і с. Басівка, Роменського району та інші;

• в Київському регіоні: патронаж над середньою школою с.Озера, Бородянського району, будівництва свердловин питної води та облаштування бюветів на території в с. Озера, участь в газифікації сіл Київської області;

• в місті Харків: шефська допомога середній школі N69 Ленінського району, підтримка благодійних фондів "Правопорядок" та "Слобода".

• в Бахмутському районі Донецької обл.: підтримка середньої школи і дитячого садка, спільні програми з Серебрянською сільською радою.

За останні кілька років за підтримки і під патронажем компанії СБК відновлено і побудовано близько 30 церков в різних регіонах країни, серед яких:

Компанія СБК спільно з Патріархом Київським і всієї України Філаретом взяла патронаж над Видубицький монастир, заснованим в ХII столітті і є одним з найстаріших монастирів в місті Київ.

За останні 10 років на реалізацію програм соціальних ініціатив компанія СБК направила кілька мільйонів гривень.

У 2016 році СБК виступила меценатом Національного культурно-мистецького знакової події «Мирослав Скорик в проекті« ТРИ С »: Скорик - Сильвестров - Станкевич», в рамках якого відбулася СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА: «Концерт №2 для віолончелі з оркестром».

Екологічна політика

Розвиваючись як лідер українського ринку, компанія СБК пропонує споживачам якісну та екологічно чисту продукцію, а також забезпечує впровадження прогресивних ресурсо- та енергозберігаючих технологій в інтересах захисту навколишнього середовища.

Екологічна політика впроваджена в щоденні виробничі процеси і рішення компанії СБК та глибоко пов'язана з історією компанії, корпоративною культурою і виробленою продукцією.

Виробничі підприємства, що входять до групи компаній СБК, проходять щорічний екологічний аудит.

Компанія СБК є переможцем всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» і володіє правом маркування своєї продукції відмітним знаком.